Lot No.: 81

Malarz nieokreślony, XVIII w.

Lot No.: 81

Św. Jerzy walczący ze smokiem

olej, płótno; 67,7 x 54 cm;
Stan zach.: obraz przed konserwacją.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł