Lot No.: 75

Malarz nieokreślony, XX w.

Lot No.: 75

Hetman Stanisław Żółkiewski

olej, tektura; 9,5 x 8 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: GW ? (monogramem wiązanym wydrapanym w malaturze).
estymacja: 2 000 - 2 400 zł