Lot No.: 74

Alojzy REJCHAN (1807-1860)

Lot No.: 74

Portret Wojciecha Olearskiego, ok. 1848

olej, płótno dublowane; 71 x 58,5 cm;
sygn. p. g.: Rejchan
estymacja: 25 000 - 30 000 zł