Lot No.: 73

Konstanty MAŃKOWSKI (1861-1897)

Lot No.: 73

Portret matki, 1880/1890

olej, płótno; 53 x 42 cm;
Obraz eksponowany na stałej wystawie Muzeum Okręgowego w Toruniu;
w latach 2010-2018 znajdował się w depozycie MN w Gdańsku.
estymacja: 60 000 - 80 000 zł