Lot No.: 67

Mojżesz KISLING (1891-1953)

Lot No.: 67

Kobieta w chuście, lata 20. XX w.

litografia, papier; 41 x 35 cm (odcisk kamienia);
sygn. p. d.: Kisling (ołówkiem)
estymacja: 7 500 - 9 000 zł