Lot No.: 63

Franciszek HAYDER (1905-1990)

Lot No.: 63

Góral z fajką

olej, płyta; 39,5 x 35,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: F. HAYDER. (wydrapane w malaturze).
estymacja: 2 700 - 3 200 zł