Lot No.: 61

Wincenty WODZINOWSKI (1866-1940)

Lot No.: 61

Kobieta z kogutem

olej, płyta; 74,5 x 98,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: W. Wodzinowski
estymacja: 13 000 - 16 000 zł