Lot No.: 51

Ludwik KLIMEK (1912-1992)

Lot No.: 51

Bukiet kwiatów

olej, płótno; 73 x 60 cm;
sygn. p. d.: KLIMEK
estymacja: 5 500 - 6 500 zł