Józef SKROBIŃSKI (1910-1979)
Lot No.: 34
Rynek
olej, tektura; 70 x 95,5 cm;
sygn. p. d. J. Skrobiński
estymacja: 2 800 - 3 200 zł
sygn. p. d. J. Skrobiński
estymacja: 2 800 - 3 200 zł