ĆMIELÓW
Lot No.: 636
Zestaw do herbaty dla lalek - niekompletny
porcelana, złocenie;
4 ćw. XX w.
porcelana, złocenie; w składzie: taca (2,3 x 20,3 x 12 cm), dzban z pokrywką (8 x 8,7 x 5,5 cm), cukiernica z pokrywką (5 x 7 x 4,7 cm), 4 kubeczki (2,5 x 4 x 3 cm);
sygn. na spodzie: ĆMIELÓW;
Stan zachowania: ślad klejenia wylewu dzbanka, ucha kubeczka, cukiernicy.
4 ćw. XX w.