Lot No.: 625
Dwa wazony
porcelana, kalka, złocenie;
Niemcy, 1. Po. XX w.
porcelana, kalka, złocenie; wazon owoidalny: 22 x 14,5 x 14,5 cm, sygn. na spodzie: H&G / SELB / BAVARIA / GERMANY / Heinrich; wazonik rozchylony kielichowo: 17 x 8,7 x 8,7 cm, sygn. na spodzie zielenią podszkliwną.
Niemcy, 1. Po. XX w.