Janusz PRZYBYLSKI (1937-1998)
Lot No.: 321
Krzesło zapomnienia, 1972
akwaforta barwna, papier; 44 x 31,5 cm (odcisk płyty);
sygn. i dat. p. d.: Janusz Przybylski 72;