Georges SPIRO (1909-1994)
Lot No.: 315
Latający Holender
litografia barwna, papier; 47,3 x 39 cm (wymiar odbitki), 50,5 x 40,5 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Spiro (ołówkiem);