Francis BACON (1909-1992)
Lot No.: 301
Triptych
druk, papier; 37 x 83,5 cm (w świetle passe-partout);
Wydawcą Derriere le Miroir był znany francuski marszand, kolekcjoner, twórca litografii Aimé Maeght. Niesygnowany wydruk z 1966 r. Na odwrocie naklejka DERRIERE LE MIROIR November 1966 Wydane przez: Galerie Maeght, Paris.
Oryginał z 1964 - olej, płótno, 198 x 147 cm.