Malarz nieokreślony, rosyjski, XIX w.
Lot No.: 105
Portret mężczyzny z białym fularem
olej, płótno dublowane;
63 x 47 cm.
estymacja: 6 000 - 7 000 zł
63 x 47 cm.
estymacja: 6 000 - 7 000 zł