Jakub WEINLES (1870-1935)
Lot No.: 65
Akt kobiety
olej, płótno; 64 x 107,5 cm
sygn. l. d.: J. Weinles
estymacja: 21 000 - 25 000 zł
sygn. l. d.: J. Weinles
estymacja: 21 000 - 25 000 zł