obrazek malowany farbami emaliowymi na porcelanie, w ramce z mosiądzu złoconego, zdobionej plastycznymi motywami uskrzydlonych główek anielskich, akantu i rocaille'u, z odkładaną podpórką;
porcelana, farby emaliowe, mosiądz złocony; wys. 21,5 cm szer. 14 cm, głęb. z podpórką 15,5 cm;
Europa Zachodnia, 4 ćw. XIX w.