Lot No.: 90

Jan BOCHEŃSKI (1888-1944)

Lot No.: 90

Zagroda, 1922

olej, tektura; 32 x 40 cm;
sygn. i dat. p. d.: J. Bocheński / 1922
estymacja: 5 000 - 6 000 zł