Lot No.: 70

Miron DUDA (1893-1950)

Lot No.: 70

Pejzaż z aleją drzew

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier podklejony na karton; 25,8 x 34,7 cm;
sygn. p. d.: M. Duda
estymacja: 2 000 - 2 400 zł