Lot No.: 52

Eugeniusz NIECZUJA-URBAŃSKI (1877-1955)

Lot No.: 52

Las zimą

olej, tektura; 49,5 x 35 cm;
sygn. p. d.: E. Urbański de Nieczuja
estymacja: 4 000 - 4 800 zł