Lot No.: 49

Bolesław DYBCZYŃSKI (1887- 1955)

Lot No.: 49

Szałas w górach, 1949

olej, płótno; 46 x 63,5 cm;
sygn. i dat. śr. d.: B. Dybczyński 1949 r.
estymacja: 1 900 - 2 300 zł