Lot No.: 396

Stanisław TEISSEYRE (1905-1988)

Lot No.: 396

Nerano, 1980

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 33,5 x 47 cm (w świetle oprawy);
sygn. dat. i opisany śr.. d.: STeisseyre."Nerano" 1980. (ołówkiem).
estymacja: 3 500 - 4 200 zł