Lot No.: 394

Krzysztof Maria LITWIN (1935-2000)

Lot No.: 394

Para prac, lata 80. XX w.

1. Podwórko - tusz, papier; 23 x 14,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: K. Litwin 85 r;
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Cena sprzedaży 2 200 zł