Lot No.: 363

Mariusz DUDEK (ur. 1960)

Lot No.: 363

Martwa natura, 1998

olej, płótno; 80 x 100 cm;
sygn. p. d.: Dudek;
estymacja: 2 000 - 2 400 zł