Lot No.: 355

Serge VASILENDIUC (ur. 1972)

Lot No.: 355

Monte Cicerale, Piazza Umberto I, 2008

olej, płótno; 55 x 46 cm;
sygn. p. d.: SV. (monogram wiązany ujęty w romb);
estymacja: 3 000 - 4 000 zł