SELTMANN WEIDEN
Lot No.: 636
Zestaw kawowy Theresia na 5 osób
porcelana, złocenia;
2 ćw. XX w.
porcelana, złocenia; w składzie: 5 filiżanek: 4 x 9,2 x 7,5 cm; 5 spodeczków: 1,5 x 12 x 12 cm; dzbanuszek z pokrywką: 20 x 20,5 x 12 cm; mlecznik: 7 x 10 x 7,2 cm;
sygn. na spodzie: Seltmann Wieden-E. / Bavaria / Theresia
2 ćw. XX w.