Lot No.: 619

CAULDON

Lot No.: 619

Zestaw talerzy deserowych i noży do serów

ceramika, kobalt podszkliwny, metal;
w składzie: 6 talerzyków: średn. 19 cm; sygn. na spodzie: MEISSEN / CAULDON / ENGLAND;
2 poł. XX w.