Lot No.: 610

ZAKŁADY FAJANSU KOŁO

Lot No.: 610

Zestaw dobierany

sygn. na wszystkich wyrobach: ZF / KOŁO / MADE IN / POLAND / Hand Painted;
Polska, lata 80. XX w.