ZAKŁADY FAJANSU KOŁO
Lot No.: 610
Zestaw dobierany
sygn. na wszystkich wyrobach: ZF / KOŁO / MADE IN / POLAND / Hand Painted;
Polska, lata 80. XX w.
Polska, lata 80. XX w.