Lot No.: 315

Andrzej JAŁOWIŃSKI (1941-2008)

Lot No.: 315

Kobieta i oni, 2002

tusz, akwarela, karton; 42 x 30 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jałowiński /X. 2002.