Lot No.: 314

Andrzej JAŁOWIŃSKI (1941-2008)

Lot No.: 314

Akt siedzący, 2002

tusz, akwarela; karton; 30 x 42 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jałowiński /X. 2002.