Lot No.: 383

Wiesław FUSEK (1912-2011)

Lot No.: 383

Pejzaż, 1981

akwarela, papier; 36 x 47 cm;
sygn. i dat. p. d.: Wiesław Fusek 1981.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł