Lot No.: 373

Henryk OŻÓG (ur. 1956)

Lot No.: 373

The Sofa I, 1995

akwaforta, akwatinta barwna, papier; 68 x 51,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Henryk Ożóg 1995 (ołówkiem);
estymacja: 1 200 - 1 400 zł