Lot No.: 359

Arkadiusz RUCHOMSKI (ur. 1978)

Lot No.: 359

Pejzaż, 1997-2000

akryl, płótno; 110 x 85 cm (w świetle ramy);
sygn. p. d.: A.Ruchomski.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
Cena oferowana 2 500 zł