Lot No.: 355

Marek WAWRO (ur. 1953)

Lot No.: 355

Terra - Błękitny Stół, 1996

akryl, płótno; 91 x 121 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: Terra - Błękitny Stół / Marek Wawro / MW' 96.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł