Lot No.: 353

Janusz HANKOWSKI (ur. 1933)

Lot No.: 353

Pejzaż łemkowski

technika mieszana, olej, płótno; 90 x 110 cm;
na odwrocie nalepka: Biuro Wystaw Artystycznych w Opolu z autorem, tytułem, wymiarami techniką wykonania (wypełni
estymacja: 3 500 - 4 500 zł