Lot No.: 351

Sebastian SMAROWSKI (ur. 1976)

Lot No.: 351

Akt przy lustrze

olej, płótno; 39 x 28,7 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. g.: Smarowski.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł