Lot No.: 349

Marek CZEREMAŃSKI (ur. 1953)

Lot No.: 349

Widma, 2019

sitodruk, olej, akryl, płótno; 100 x 80 cm;
na odwrocie opis autorski: M. Czeremański, A/D / Emce2 2019 / "Widma".
estymacja: 2 000 - 2 400 zł