Grupa THE KRASNALS
Lot No.: 333
Żydówka z pomarańczami Aleksander Gierymski, 2016
olej, płótno; 50 x 50 cm;
sygn. dat. i opisany na odwrocie: JEWS / "Żydówka z pomarańczami / Aleksander Gierymski " / The Krasnals 2016.
estymacja: 8 000 - 9 500 zł
estymacja: 8 000 - 9 500 zł