Lot No.: 409

Jakub STĘPIEŃ (ur. 1976)

Lot No.: 409

Plener w Kazimierzu Dolnym, 1994

olej, płótno; 66 x 74 cm;
sygn. i opisany na odwrocie; PLENER / W KAZIMIERZU / DOLNYM / 94 LIPIEC / Jakub / Stępień.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł