Lot No.: 836

Lot No.: 836

Ikona - Matka Boża - Życiodajne Źródło

olej na desce podkład kredowo-gipsowy, złocenia; srebro niecechowane; dwie szpongi; 54 x 41 x 2,5 cm.
Grecja, 1 poł. XIX w.
estymacja: 12 000 - 14 000 zł