Lot No.: 816

Lot No.: 816

Wachlarz

kość, tusz, papier, akwarela, gwasz, złocenia, folia srebrna;
wys. 27 cm; szer. po rozłożeniu 49 cm. Europa Zachodnia, k. XVIII w.
estymacja: 2 400 - 2 800 zł