Malarz nieokreślony, XIX w.
Lot No.: 107
Abraham i Izaak
olej, deska; 45 x 41 cm;
opisany u dołu: … 1885 (słabo czytelnie).
estymacja: 4 300 - 5 200 zł
estymacja: 4 300 - 5 200 zł