Jakub ZUCKER (1900-1981)
Lot No.: 44
Mężczyzna w kaszkiecie
olej, płótno;
51 x 41 cm;
sygn. p. g.:
J. ZUCKER
estymacja: 12 000 - 14 000 zł
51 x 41 cm;
sygn. p. g.:
J. ZUCKER
estymacja: 12 000 - 14 000 zł