KATARZYNA JĘDRYSIK-CASTELLINI
Lot No.: 26
Dlaczego?, 2022
akryl, płótno; 40 x 30 cm;
sygn. p. d.: KJCASTELLINI
akryl, płótno; 40 x 30 cm;
sygn. p. d.: KJCASTELLINI
Opis na odwrocie: KATARZYNA JĘDRYSIK-CASTELLINI 2022.03 „DLACZEGO?“