ARTUR PRZEBINDOWSKI
Lot No.: 21
Chart, 2021
akryl, płótno; 40 x 50 cm;
sygn. l. d.: ARTUR PRZEBINDOWSKI
akryl, płótno; 40 x 50 cm;
Opis na odwrocie: Artur Przebindowski 2021 CHART (w ramce) 50x40 AKRYL