Lot No.: 636
Zestaw 4 talerzyków [dobierany]
- talerz z tańczącą parą; - talerz z białą różą; - talerz ze złoconym kołnierzem; - talerz z koszykiem kwiatów.
- talerz z tańczącą parą: porcelana, kalka, złocenie; średn. 18,7 cm; sygn. na spodzie: Eschenbach;
- talerz z białą różą: porcelana, kalka, srebrzenie; średn. 20 cm; sygn. na spodzie: Schumann;
- talerz ze złoconym kołnierzem: kalka, złocenie; średn. 20 cm; sygn. na spodzie: BAVARIA;
- talerz z koszykiem kwiatów: porcelana, nadruk, złocenie; średn. 21 cm; sygn. na spodzie: WJ George / FINE CHINA; widoczna naprawa talerza po całości.