WMF - Württembergische Metallwarenfabrik
Lot No.: 618
Naczynie na biszkopty
ceramika szkliwiona, z dekoracją w typie wzoru cebulowego kobaltem podszkliwnym, plater (przetarcia);
Niemcy, 2 ćw. XX w.
Niemcy, 2 ćw. XX w.