Ludwik SANDECKI (1932-2013) ?
Lot No.: 335
Domy w La Manczy
olej, płótno; 80,5 x 70 cm;
sygn. p. d.: L. Sandecki;
olej, płótno; 80,5 x 70 cm;
sygn. p. d.: L. Sandecki;
na odwrocie dedykacja: Kochanek DZIEWCZYNIE / INDZE-ŻONIE MOJEGO / PRZYJACIELA PERCIEGO / BLUMQVISTA W DOWÓD / PRZYJAŹNI /-Ludwik Sandecki / SZCZECIN, 29.07.1986.