Czesław WIERUSZ-KOWALSKI (1882-1984)
Lot No.: 15
Pejzaż z konarami-obraz + szkic do obrazu
obraz: olej, deska; 32 x 45 cm;
szkic: olej, płótno; 24 x 34 cm.