Czesław RZEPIŃSKI (1905-1995)
Lot No.: 414
Pejzaż z mostkiem
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 35 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Rzepiński (ołówkiem).
estymacja: 3 600 - 4 300 zł
estymacja: 3 600 - 4 300 zł